Celebrity

Kanye West rikthehet në Instagram pas 3 vitesh dhe ndjek vetëm 1 person

Shkruar nga Anabel

21 Korrik 2021

Kanye West rikthehet në Instagram pas 3 vitesh dhe ndjek vetëm 1

Vetëm një person e ka fatin që të ndiqet në Instagram nga Kanye West. Reperi u rikthye në platformë pas 3 vitesh mungesë dhe siç shumë prej jush mund ta keni marrë me mend: Ndjek vetëm Kim Kardashian.

Kanye postoi një foto ku duket një varëse ari me emrat e fëmijëve

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ye (@kanyewest)

 si edhe një video me atleten olimpike, Sha’Carri Richardson.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ye (@kanyewest)

Rikthimi në Instagram nuk është i paqëllimtë, për shkak se të premten Kanye do të publikojë albumin “Donda”, titulluar kështu në nder të emrin të nënës së ndjerë.

Ndërkohë, thuhet se ai dhe Kim bënë një udhëtim bashkë me fëmijët dhe ruajnë një raport të mirë, pavarësisht situatës delikate të divorcit.

MOS I HUMBISNI