Kuzhina

Tosta me avokado i përket të shkuarës: Ju prezantojmë me fiksimin tuaj të ri!

Shkruar nga Anabel

12 Korrik 2021

Tosta me avokado i përket të shkuarës: Ju prezantojmë me

Quajeni të përfunduar epokën e tostës me avokado! Porosia juaj në brunch-in e radhës jashtë është: tostë me ricotta dhe çfarë të doni ju! 

Tik-Toku, u lodh nga fantazitë me avokado dhe tani janë fiksuar pas një lloj tjetër toste që si bazë ka ricotta-n dhe shkon me gjithçka tjetër! Jeni gati për ca receta të shpejta?!

1. Ju duhet ricotta, mjalt, jeshillëqe të bëra miks, lëng lime ose limoni, kripë dhe piper.

@veronicareign

Ricotta Toast is the neë Avocado Toast

? original sound - Veronica Reign

2. Tost me ricotta dhe domate të pjekura

3. Tost me ricotta dhe reçel. Mos harroni, buka duhet të jetë gjithmonë e thekur!

@kathleenbalmonte

I saë @talikhoshbin make ricotta jam toast and I had to try it! ???#asmr #foodasmr #ricottatoast

? landscape ëith a fairy by aspidistrafly - miss peng

4. Tostë me sallam krudo, reçel kajsie dhe ricotta

5. Tostë me kërpudha, ricotta dhe lime

@shleeeats

lime-buttered mushrooms on ricotta toast #ricottatoast #cilantro #lunchideas #sourdough

? Oblivion - Grimes

Burimi: Pop Sugar

MOS I HUMBISNI