Celebrity

Videoja virale: Rihanna-s dhe A$AP Rocky-t u ndalohet hyrja në club

Shkruar nga Anabel

24 Qershor 2021

Videoja virale: Rihanna-s dhe A$AP Rocky-t u ndalohet hyrja në club

Nëse ju duket e paimagjinueshme që:

1. Rihanna – një ikonë globale në muzikë, modë dhe bukuri
2. A$AP Rocky – një nga reperët më të mirë (dhe më seksi) në botë dhe një ikonë mode

t’u ndalohet hyrja në një club, në fakt ka ndodhur.

Videoja virale: Rihanna-s dhe A$AP Rocky-t u ndalohet hyrja në club

Në një video që qarkullon në internet, çifti shihet duke u përpjekur të futet në një club në New York. Roja i sigurimit, mesa duket, nuk i lejonte të hynin sepse nuk kishin mjet identifikimi me vete. Thuhet se ai nuk e dinte se kush ishin ata.

Sipas raportimeve të mëtejshme, RiRi dhe A$AP Rocky, që së fundmi konfirmuan lidhjen, u lejuan të hynin dhe të kalonin mbrëmjen në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Interneti u shokua nga çfarë ndodhi. Sidoqoftë, le të mbajmë mend që djali i sigurimit thjesht po bënte punën e vet. Dhe Rihanna, kështu ndodh kur nuk publikon album prej 5 vitesh!

Videoja virale: Rihanna-s dhe A$AP Rocky-t u ndalohet hyrja në club

Bonus: VESHJET!

Videoja virale: Rihanna-s dhe A$AP Rocky-t u ndalohet hyrja në club

Videoja virale: Rihanna-s dhe A$AP Rocky-t u ndalohet hyrja në club

MOS I HUMBISNI