Celebrity

Kim Kardashian thotë se i detyrohet një ndjesë ish-burrit, Kris Humphries

Shkruar nga Anabel

18 Qershor 2021

Kim Kardashian thotë se i detyrohet një ndjesë ish-burrit, Kris

Kim Kardashian thotë se i detyrohet një ndjesë ish-burrit, Kris Humphries, por mesa duket, ai nuk ka qenë në gjendje ta falë.

Gjatë ribashkimit të “Keeping Up With the Kardashians", Kim u shpreh se u përpoq shumë herë t’i kërkonte falje ish-burrit për mënyrën se si e trajtoi martesën e tyre 72-ditore.

“U përpoqa. E telefonova për muaj të tërë.”

Ajo tha se një herë u ndesh me Humphries në Hotel Beverly Hills, ndërsa ishte jashtë me vajzën e saj North dhe shtatzënë me djalin Saint, por gjërat nuk shkuan mirë.

Kim Kardashian thotë se i detyrohet një ndjesë ish-burrit, Kris

"Unë e pashë atë dhe të gjithë miqtë e tij u ngritën nga tavolina, ne i kishim tavolinat pranë njëri-tjetrit. Të gjithë miqtë e tij u ngritën dhe më përshëndetën dhe ai fjalë për fjalë thjesht më pa dhe nuk donte as të më fliste.”

Përpos kësaj, Kim tha:

“Isha nervoze për t'u ndarë. E trajtova plotësisht në mënyrë të gabuar. U ndava me të në mënyrën më të keqe dhe nuk munda - thjesht nuk dija si të veproja. Kam mësuar kaq shumë nga kjo gjë.”

Kim Kardashian thotë se i detyrohet një ndjesë ish-burrit, Kris

Kim dhe lojtari i NBA-së u martuan më 20 gusht 2011, pas disa muajsh njohjeje. Pas ceremonisë së dasmës, Kim lançoi parfumin "Kim Kardashian Love" që përkonte me dasmën, ndërsa përgatitjet dhe vetë dasma u transmetuan në “Keeping Up With the Kardashians". Pas 72 ditësh, ajo paraqiti një kërkesë për divorc duke pretenduar mospërputhje të patolerueshme. Disa media shkruan se martesa ishte një marifet për të promovuar bizneset e familjes.

MOS I HUMBISNI