Celebrity Style

Ju garantojmë me 99% se nuk keni parë kurrë një fund si ky i Kendall Jenner!

Shkruar nga Anabel

18 Qershor 2021

Ju garantojmë me 99% se nuk keni parë kurrë një fund si ky i

Pjesa e parë e ribashkimit të Keeping Up ëith the Kardashians u transmetua të enjten në mbrëmje, 17 qershor, dhe megjithëse ishin të entuziasmuar për të parë se çfarë do thoshtë një nga familjet më të famshme, veshja e Kendall ndoshta mori më shumë vëmendje. 

Ju garantojmë me 99% se nuk keni parë kurrë një fund si ky i

Supermodelja 25-vjeçare ishte veshur, në dukje, shumë thjesht: Një crop-top i bardhë, bizhuteri gold, makeup minimalist dhe një fund. Ndalojmë pak te ky i fundit. 

 
 
 
 
 
Vieë this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Dani Michelle (@danixmichelle)

Fundi është i tëri në ngjyrë gold, me shumë shkëlqim dhe prerje që nuk numërohen para dhe pas. Disave ju duk si "i grisur gabimisht", "i ngrënë", "leckë" etj, por të tjerët e adhuruan dhe ju duk seksi. 

Ju garantojmë me 99% se nuk keni parë kurrë një fund si ky i

Ju garantojmë me 99% se nuk keni parë kurrë një fund si ky i

Veshja ishte kontribut i stilistit të famshëm, Dani Michelle, të cili Kendall ia beson veshjen jo pak herë. 

Poll

Burimi: Pop Sugar

MOS I HUMBISNI