Celebrity Style

Oh! A mund ta kalojmë gjithë verën me rroba banjet e Hailey Bieber?

Shkruar nga Anabel

9 Qershor 2021

Oh! A mund ta kalojmë gjithë verën me rroba banjet e Hailey

Jo për t'ju alarmuar, por vera thuajse erdhi. Ka kaq shumë gjëra të reja për të blerë, por prioritet e dini që janë rrobat e banjës! Pushimet pa rroba banje të reja tingëllojnë ndryshe, prandaj përpiquni t'i merrni gjërat me radhë dhe frymëzohuni! Kësaj radhe nga Hailey Baldëin. 

 
 
 
 
 
Vieë this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Hailey Rhode Baldëin Bieber (@haileybieber)

Në fotot e publikuara së fundmi në Instagramin e saj, modelja u shfaq me thuajse gjithë koleksionin e rrobave të reja të banjës, por çfarë vodhën gjithë vëmendjen ishin bikinit me prit zebre. 

Oh! A mund ta kalojmë gjithë verën me rroba banjet e Hailey

Mund ta imagjinoni që tani si del një foto Instagrami me rroba banjo të tilla, të cilave nuk ju duhen aksesorë përveçse një kapele në formë kove. 

 
 
 
 
 
Vieë this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Hailey Rhode Baldëin Bieber (@haileybieber)

Përtej faktit që në trupin e Hailey Bieber gjithçka duket bukur, modelet kaq minimaliste janë gjithmonë shpëtim.

Burimi: Cosmopolitan