Celebrity

Deklarata e dashurisë së Kim për Kanye-n po i bën njerëzit lëmsh!

Shkruar nga Anabel

8 Qershor 2021

Deklarata e dashurisë së Kim për Kanye-n po i bën

Nuk dimë më çfarë t'i besojmë kësaj bote. Pak muaj më parë, Kim Kardashian dhe Kanye West konfirmuan publikisht divorcin e ndërsa vetëm para pak ditësh, Kim tha se "ndihet një dështim që martesa e saj e 3-të përfundoi siç përfundoi." Deri këtu është gjithçka e qartë, por është sërish Kim që na konfuzoi. 

Kanye West feston sot ditëlindjen dhe Kim sigurisht që do ta uronte babain e 4 fëmijëve, por askush s'e priste një deklaratë të nxehtë dashurie.

"Gëzuar ditëlindjen! Të dua përgjithmonë!"- shkruan Kim në foton familjare të postuar në llogarinë e saj të Instagram-it.

Njerëzit nëpër komente janë po aq konfuzë sa ju që e lexuat tani. Çfarë ka dashur të thotë Kim? Ndoshta është një tjetër formë e klishesë "një pjesë e imja do ta dojë gjithmonë", ndoshta NUK janë ndarë kurrë ose thjesht është ajo që shkruan Kardashian. Do ta dojë përgjithmonë pavarësisht se nuk do të jetë me të. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian)

Kim s'e la me aq urimin e ditëlindjes, pasi vazhdoi me një seri fotosh familjare të saj me Kanye-n dhe fëmijët. Po i njëjti aq i ngrohtë, por në formë vllazërore erdhi nga Khloe për ditëlindjen e 44 të Kanye-s.

"Gëzuar ditëlindjen vëllait tim të përjetshëm! Vetëm bekime dhe dashuri për ty."- shkruan Khloe.

Kaq duhej që njerëzit të shpresojnë sërish dhe tani Kim-it i duhet të durojë të gjithë ata që përgjërohen për ribashkimin e saj me reperin.

Deklarata e dashurisë së Kim për Kanye-n po i bën

 

MOS I HUMBISNI