Instagramming

Klea Huta zbulon për herë të parë portretin e të birit në ditën e tij të lindjes

Shkruar nga Anabel

4 Qershor 2021

Klea Huta zbulon për herë të parë portretin e të birit

Klea Huta dhe Elgit Doda janë treguar mjaftueshëm të kujdesshëm që për plot 1 vit Instagrami të mos e shihte si dukej vogëlushi i tyre. Sot, në ditëlindjen e parë të bebushit Krid, çifte vendosi të prezantonte ndjekësit me të për herë të parë! 

 
 
 
 
 
Vieë this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Klea Huta • A?lα • (@kleahuta)

Përmes një galerie me foto të çiftit bashkë me vogëlushin, Klea zbuloi për të parën herë fytyrën e djalit, që dukej se kishte marrë tiparet më të mira të të dy prindërve.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by GITI (@elgitdoda)

Klea Huta dhe Elgit Doda kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë në janar të 2020-ës. Ceremonia, e cila ishte gjithashtu shumë private u mbajt në shkretëtirën Agafay, në Marok.

Klea Huta zbulon për herë të parë portretin e të birit

 

MOS I HUMBISNI