Style Tips

Ç'të vishni në një vend në natyrë, për të realizuar fotot më të bukura për Instagram!

Shkruar nga Anabel

30 Prill 2021

Ç'të vishni në një vend në natyrë, për

Tani është koha ideale që mund të shfrytëzoni për një piknik në natyrë. Moti duket i ngrohtë, por megjithatë do t'ju shoqërojë një fllad i lehtë dhe i freskët. Pyetja që na mundon, "çfarë të veshim", ka disa përgjigje këtu! 

P.s: Në fund, gjeni edhe ca ide për foto!

1. Ngjyra pastel: Fund mëndafshi + bluza/pulovra të shkurtra

Ç'të vishni në një vend në natyrë, për

2. Fund xhins + Bluzë

Ç'të vishni në një vend në natyrë, për

3. Fustan i gjatë pranveror

Ç'të vishni në një vend në natyrë, për

4. Xhinse + Atlete + Bluzë verore

Ç'të vishni në një vend në natyrë, për

5. Fustan treçereksh me pika + Sandale "espadrilles"

Ç'të vishni në një vend në natyrë, për

6. Pantallona me shtat të lartë + kanotjere e bardhë

Ç'të vishni në një vend në natyrë, për

7. Pantallona të shkurtra + bluzë e shkurtër (crop top) + Këmishë e freskët si "xhaketë"

Ç'të vishni në një vend në natyrë, për

8. Fustane pranverore me ngjyra, detaje me të çara

Ç'të vishni në një vend në natyrë, për

- Disa ide pozash dhe fotosh:

Ç'të vishni në një vend në natyrë, për

Ç'të vishni në një vend në natyrë, për

Ç'të vishni në një vend në natyrë, për

Ç'të vishni në një vend në natyrë, për

Ç'të vishni në një vend në natyrë, për

Burimi: Who What Wear

MOS I HUMBISNI