Celebrity

1 muaj pas lindjes, supermodelja Karlie Kloss zbulon emrin e veçantë të bebushit!

Shkruar nga Anabel

17 Prill 2021

1 muaj pas lindjes, supermodelja Karlie Kloss zbulon emrin e veçantë

Më 11 mars, Karlie Kloss lindi fëmijën e saj të parë. Pothuajse një muaj më vonë ajo postoi një foto të dorës së djalit dhe me elegancë, zbuloi emrin e tij:

"Levi Josepsh 3.11.2021"

Karlie tregoi gjithashtu unazën prej floriri nga Alison Lou, me një çmim rreth 975 dollarë, që shkruan fjalën "mama".

 
 
 
 
 
Vieë this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Karlie Kloss (@karliekloss)

"Levi" është një emër me origjinë hebraike dhe do të thotë "i bashkuar në harmoni". Ai ishte djali i Jacob dhe Lea-s në "Dhjatën e Vjetër të Biblës". Edhe "Joseph" është një emër me origjinë hebraike dhe nënkupton "të japësh", "të rrisësh" apo "të shtosh".

Karlie dhe bashkëshorti i saj, Joshua Kushner së pari njoftuan se ishin në pritje të një fëmije në fund të tetorit.

1 muaj pas lindjes, supermodelja Karlie Kloss zbulon emrin e veçantë

Burimi: Baby Names, Pop Sugar

MOS I HUMBISNI