Celebrity

Channing Tatum la vajzën e tij t'i bënte makeup dhe s'duhet ta humbisni rezultatin!

Shkruar nga Anabel

17 Prill 2021

Channing Tatum la vajzën e tij t'i bënte makeup dhe s'duhet

E kishit imagjinuar ndonjëherë Channing Tatum, me shpatulla të gjera dhe krahë të mëdhenj, të lyer me makeup? As ne, por mesa duket, baballarët qenkan të aftë të bëjnë gjithçka për vajzat e tyre.

Aktori la vajzën e tij 7 vjeç t'i bënte makeup-in dhe vogëlushja s'u kursye aspak në përdorimin e ngjyrave. Rezultati është ky:

Channing Tatum la vajzën e tij t'i bënte makeup dhe s'duhet

Sy të nxirë, mjekër e lyer me buzëkuq, thonjë të lyer me maniky rozë - Perfekte!

Tatum është autori i një libri të ri më për fëmijë, që flet për marrëdhënien e një vajze të vogël me babain e saj. Everly, është vajza e tij dhe ish-gruas së aktorit, Jenna Dewan. Të dy u njohën gjatë xhirimeve të Step Up dhe ishin të martuar për 10 vjet.

Channing Tatum la vajzën e tij t'i bënte makeup dhe s'duhet

Në librin e saj, Jenna zbuloi se divorci ishte "humbja e një të ardhmeje idealiste për veten dhe jetën e sa".

"Si duket tani? Nga t'ia filloj? E njoha atë kur isha 24 vjeç. Nuk e njihja jetën pa Chan Chan. Në fund, mund të them se tani po jetoj në një 'vend të ri', shumë të lumtur të jetës sime."

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Channing Tatum (@channingtatum)

Burimi: Glamour

MOS I HUMBISNI