Social Buzz

Para jush, Harry Styles në versionin e sirenës Ariel

Shkruar nga Anabel

16 Prill 2021

Para jush, Harry Styles në versionin e sirenës Ariel

Nëse dikur keni qenë fansa të sirenës Ariel dhe Harry Styles, me siguri s'e keni menduar kurrë se do të vinte një ditë që do t'i shihni të dy në një. Fatkeqësisht, nuk ka asnjë shans ta shihni këngëtarin të luajë princin Eric tek "The Little Mermaid" sepse dëshira e tij është të jetë sirenë!

Së fundmi, disa foto të shkrepura kohë më parë janë publikuar në internet dhe në fakt, s'janë thjesht "disa foto". Eshtë Harry Styles i veshur si sirena Ariel!

Thuhet se fotot janë shkëputur nga një set fotografik i bërë në 2019-ën dhe kurrë nuk u publikuan, deri sot.

Dhe ja...përpara jush sirena Ariel teksa tymos dhe pi një gotë!

Kaq u desh për që këngëtari të kthehej në meme brenda sekondash.

Nëse ndonjëherë do t'i propozohej një rol për rikthimin e "The Little Mermaid", të gjithë e kanë të qartë që Harry do rolin kryesor, atë të sirenës!

 

MOS I HUMBISNI