Kinema & TV

Aktoret që do luajnë në filmin e 'Powerpuff Girls', duken fiks si versionet reale të 3 kukullave!

Shkruar nga Anabel

8 Prill 2021

Aktoret që do luajnë në filmin e 'Powerpuff Girls',

Kanë kaluar më shumë se 15 vite që prej episodeve të fundit të serialit vizatimor "The Powerpuff Girls", që transmetohej në Cartoon Network. Në serial, historia përqendrohet tek 3 mikeshat: Blossom, Bubbles dhe Buttercup - vajzat me superfuqi. 

Muaj më parë, u dha edhe lajmi për një rikrijim të prodhimit vizatimor. Filmi nisi zhvillimet që në gusht të vitit 2020, por vetëm së fundmi nisën xhirimet.

Cilat janë aktoret kryesore?

- Në rolin e Blossom është Chloe Bennet:

Aktoret që do luajnë në filmin e 'Powerpuff Girls',

- Në rolin e Bubbles është Dove Cameron:

Aktoret që do luajnë në filmin e 'Powerpuff Girls',

- Në rolin e Buttercup është Yana Perrault:

Aktoret që do luajnë në filmin e 'Powerpuff Girls',

Edhe këtu, vajzat janë bashkë "me misionin për të shpëtuar botën".

Aktoret që do luajnë në filmin e 'Powerpuff Girls',

Burimi: ScreenRant

MOS I HUMBISNI