Street Style

'Veshjet e tenisit' janë zyrtarisht trend i këtij viti, edhe nëse s'e keni idenë si luhet!

Shkruar nga Anabel

6 Prill 2021

'Veshjet e tenisit' janë zyrtarisht trend i këtij viti, edhe

Rrobat e frymëzuara nga tenisi do t'i gjeni kudo: Nga bluzat me jakë, tek detajet me vija deri tek fundet me pala, çorapet apo mbizotërimi i ngjyrës së bardhë. 

'Veshjet e tenisit' janë zyrtarisht trend i këtij viti, edhe

Marka të ndryshme po dyfishojnë trendin dhe po sjellin detaje të "uniformës" në shumë veshje. Nuk ka nevojë as të dini tenis, megjithatë kur të shihni sa bukur duken veshjet, ndoshta do filloni të praktikoheni.

 
 
 
 
 
Vieë this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Year Of Ours (@yearofours)

'Veshjet e tenisit' janë zyrtarisht trend i këtij viti, edhe

'Veshjet e tenisit' janë zyrtarisht trend i këtij viti, edhe

'Veshjet e tenisit' janë zyrtarisht trend i këtij viti, edhe

MOS I HUMBISNI