Thonjtë

Verë 2021: Trendet e thonjve të këtij sezoni, do t'i bëni menjëherë sapo t'i shihni!

Shkruar nga Anabel

2 Prill 2021

Verë 2021: Trendet e thonjve të këtij sezoni, do t'i

Kjo verë ka të bëjë me ringjalljen e manikyrit francez, ngjyrat specifike të dekadave të hershme dhe stile ikonike "klasike". Më poshtë gjeni 7 trendet më "cool" të sezonit, përzgjedhur nga Elle:

- Ngjyrat pastel "psychedelic"

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Miss Pop (@misspopnails)

- "The Sara Tan", nga blogerja që i bëri virale këto modele

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by NAILS OF LA (@nails_of_la)

- Thonjtë prej qelqi, të tejdukshëm

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by NAILS OF LA (@nails_of_la)

- Rozë me shkëlqim

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by NAILS OF LA (@nails_of_la)

- Thonjtë "Pucci", nga dizajneri që përdor shumë ngjyra, në forma abstrakte

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by NAILS OF LA (@nails_of_la)

- French i theksuar

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Queenie Nguyen (@nailartbyqueenie)

- Kombinime ngjyrash frymëzuar nga vitet '70

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ? M A Z Z ? (@callmemazz)

Burimi: Elle