Horoskopi Mujor

Horoskopi i Susan Miller për muajin prill 2021: Ujori dhe Peshqit

Shkruar nga Anabel

2 Prill 2021

Horoskopi i Susan Miller për muajin prill 2021: Ujori dhe Peshqit

Horoskopi i Susan Miller për muajin prill 2021: Ujori dhe Peshqit

Marsi, planeti i veprimit, është ende duke vizituar shtëpinë e pestë të dashurisë së vërtetë, duke e bërë prillin një kohë për të hequr sytë pak nga detyrat e përditshme të karrierës dhe të bëni vend për pak dashuri. Nëse keni një partner, dhurojini atij/asaj vëmendjen tuaj. Do të merrni përgjigjen që dëshironi. Nëse jeni beqar, dikush mund të trokasë në derë.

Një projekt që thekson aftësitë e komunikimit - të shkruarit, të folurit, redaktimin, përkthimin, hulumtimin ose kodimin - mund të dalë në Hënën e re të 11 prillit. Projekti që do të gjeneroni ose do t'ju ofrohet duket të jetë vetëm nisja e diçkaje. Një kurorë me yje - katër trupa qiellorë - po grumbullohet tek Dashi sipërmarrës, shtëpia e tretë e komunikimit, duke sugjeruar se do të punoni për diçka shumë të re dhe të pazbuluar dhe e reja e të gjithave do t'ju entuziazmojë. Me Marsin te Binjakët, do të gjeni fjalët e përsosura për të thënë për çdo rast.

Gjatë gjithë muajit, krijimtaria do të arrijë lartësi mbresëlënëse.

Fundi i muajit nuk do të jetë koha për të bërë marrëveshje ose për të pasur ndonjë intervistë ose prezantim të rëndësishëm. Hëna e re e 26 prillit mund t’ju shkaktojë probleme. Diçka po arrin kulmin, por ajo që mund të rezultojë nuk është asgjë që prisni. Ju dhe njerëzit përreth me siguri do të ndiheni të brishtë dhe do të kërkoni përgjigje.

Mund të ndodhë që shefi ose bordi i drejtorëve të kompanisë të nxjerrë një direktivë që është krejtësisht e papritur dhe jo domosdoshmërisht ka pëlqimin tuaj. Udhëheqësu juaj, Urani, do të kundërshtojë drejtpërdrejt Hënën e plotë në shtëpinë e dhjetë të orientuar drejt karrierës dhe në të njëjtën kohë, Urani do t’i bashkohet Diellit në sektorin tuaj të shtëpisë, duke sjellë një atmosferë të egër.

Dielli sundon partnerin tuaj dhe për shkak se Urani do të jetë pranë Diellit në Hënën e plotë më 26 prill, mund të jetë pjesë e problemit, jo pjesë e zgjidhjes. Mund të ndodhë që partneri të shfaqë një mendim që zakonisht do ta mirëprisnit, por jo tani. Koha është gjithçka në jetë dhe mendimi i partnerit nuk është çfarë duhet të dëgjoni në mes të vorbullës që rrotullohet rreth jush.

Duket se ndryshime të papritura ndodhin në shtëpi ose në lidhje me familjen gjithashtu, jo vetëm në punë.

Koha më e mirë për të marrë vendime të prera do të jetë në mes të muajit. Dielli dhe Jupiteri do të jenë në sinkron me 15 prill, duke ju dhënë favor nga njerëz të rëndësishëm. Pastaj, më 16 prill, Marsi do të jetë në një pozicion ideal me Jupiterin, një ditë tjetër e rëndësishme. Kini besim!

Horoskopi i Susan Miller për muajin prill 2021: Ujori dhe Peshqit

Të dashur Peshq, ju pëlqeni të merreni me ndjekje krijuese dhe gjithmonë keni shumë projekte ekspresive sepse imagjinata e pasur kërkon rrugë të qëndrueshme. Megjithatë, këtë muaj, duket se do të shqetësoheni për çështjet financiare gjatë tre javëve të para të prillit. Vëmendja për çështjet e parave duket se është shfaqur për herë të parë muajin e kaluar në Hënën e plotë më 28 mars.

Duket sikur paratë u larguan, por një shumë e madhe mund të ketë ardhur gjithashtu. Të gjitha Hënat e plota kanë një zonë të ndikimit prej pesë ditësh shtesë pasi ato zbehen, kështu që mund të dëgjoni ende lajme të mira për gjendjen financiare në ditët e para të prillit. Në atë Hënë të plotë dolën para, por duket se shuma më të mëdha parash ju erdhën.

Keni arsye për të brohoritur - Hëna e re e 11 prillit në Dash do t'ju sjellë më shumë mundësi për të gjetur një furnizim të ri parash, një që mund t'ju ofrojë siguri financiare teksa ecni përpara. Me të gjitha mjetet, kërkoni një ngritje në detyrë menjëherë pasi të vijë kjo Hënë e re sepse do të jetë një nga periudhat më të mira të vitit që të aprovohet.

Nëse jeni duke intervistuar për një punë të re, bisedimet tani po bëhen më serioze. Ju do të pyeteni se cilat janë kërkesat tuaja për pagë dhe këtu nuk duhet të trembeni – flisni.

Kjo hënë e re e 11 prillit është emocionuese sepse do të jetë në Dash, duke sugjeruar që do të punoni si pionier në një zonë të re, ndoshta e lidhur me teknologjinë e lartë. Mund të jeni duke punuar me një ekip që keni punësuar për të ndërtuar idenë tuaj për një aplikacion, ose mund të filloni një seri podcast. Çfarëdo që të bëni, do të jetë emocionuese dhe e re.

Thënë në një mënyrë tjetër, Dashi mishëron fillimin e jetës dhe të gjitha idetë dhe përpjekjet sipërmarrëse. Kjo Hënë e re do të ndriçojë sektorin e të ardhurave të fituara, kështu që veprimet që bëni menjëherë pasi të shfaqet Hëna e re sugjerojnë se mund të merrni më shumë të ardhura.

Rrethoni dy ditë në kalendar: E para është 15 prill, kur Dielli do të rreshtohet me Jupiterin, që tregon një mundësi për të punuar në një projekt me potencial të madh fitimi, por për të qenë i sigurt. Dita tjetër, 16 prill, do të jetë po aq e mbarë, me Marsin në sinkron me Jupiterin - investimet dhe përmirësimet që bëni në pasuri të patundshme.

Hëna e plotë në Akrep më 26 prill do të bjerë në shtëpinë e nëntë të medias (përfshirë botimin, transmetimin dhe botën dixhitale), por një problem i pazakontë ka të ngjarë të dalë në sipërfaqe dhe të provojë aftësinë tuaj për të gjetur shpejt një zgjidhje për diçka me të cilën nuk jeni ballafaquar më parë. Do të duhet të tregoni shkathtësi dhe zgjuarsi.

Kjo Hënë e plotë është e vështirë sepse Urani në Dem do të kundërshtojë Hënën e plotë në Akrep dhe në të njëjtën kohë bashohet me Diellin në Dem. Një projekt për të cilin po punoni, dhe që po përfundon, mund të sjellë një shenjë të papritur se gjërat po shkojnë keq.

Mos nënshkruani ose mos premtoni asgjë në këtë Hënë të vështirë.

Nëse nuk punoni në media, ka fusha të tjera për të monitoruar: çështjet ligjore, lajmet në lidhje me akademinë (si student ose studiues), marrëdhëniet ndërkombëtar. Secila nga këto zona mund të shkojë keq.

Mbani një profil të ulët në kohën e Hënës së plotë më 26 prill, plus pesë ditë. Sapo të merrni një vendim se si të rregulloni situatën, gjërat do të qetësohen mjaft shpejt, sepse kjo është mënyra se si veprojnë Hënat e plota

Mund të hyni me guxim dhe me besim në muajin maj, një muaj i bukur pa gracka ose njerëz të këqij. Maji do të jetë një muaj normal, i qetë, optimist që do t'ju pëlqejë shumë.

Copyright Anabel.al / Ndalohet ribotimi pa lejen e redaksisë.

MOS I HUMBISNI