Celebrity Style

6 veshje të thjeshta të vajzave të famshme, që do doni t'i krijoni këtë pranverë!

Shkruar nga Anabel

27 Mars 2021

6 veshje të thjeshta të vajzave të famshme, që do doni

Për fat të mirë, në jetën e tyre të përditshme, të famshmit kanë zakonisht një stil të thjeshtë, prandaj shumë nga veshjet e tyre mund të rikrijohen fare lehtë, madje pa shpenzuar shumë. Së pari, sepse për të njëjtën veshje ka me qindra opsione të ngjashme me çmime të ndryshme dhe së dyti, sepse ndonjëherë as veshjet e vipave, s'janë aq të kushtueshme.

Shihni si janë veshur Hailey Bieber, Rihanna etj më poshtë dhe zbuloni si mund të frymëzoheni prej tyre në veshjen e radhës:

1. Hailey Bieber - Xhinse, këpucë serioze, xhaketë lëkure.

6 veshje të thjeshta të vajzave të famshme, që do doni

2. Rihanna - Kostum me ngjyrë të ndezur, pallto me kuadrate.

6 veshje të thjeshta të vajzave të famshme, që do doni

3. Kendall Jenner - Jelek+Këmishë, pantallona të gjera dhe çfantë vintage.

6 veshje të thjeshta të vajzave të famshme, që do doni

4. Katie Holmes - Pallto "trench", xhinse, atlete, një çantë mini me rrip të gjatë.

6 veshje të thjeshta të vajzave të famshme, që do doni

5. Chloe Sevigny - Fustan më mëngë të fryra, çizme/kambale, xhaketë e zezë lëkure.

6 veshje të thjeshta të vajzave të famshme, që do doni

6. Emma Roberts - Xhinse, t-shirt, xhaketë vintage.

6 veshje të thjeshta të vajzave të famshme, që do doni

6 veshje të thjeshta të vajzave të famshme, që do doni

Burimi: Who What Wear

Bëhu pjesë e shorteut Coca-Cola

Fito çdo javë një Smart TV.

Ad by Mediadesk.al

MOS I HUMBISNI