Thonjtë

#ariesvibes: Një ngjyrë për thonjtë sipas shenjës së horoskopit

Shkruar nga Anabel

24 Mars 2021

#ariesvibes: Një ngjyrë për thonjtë sipas shenjës

Dashi është shenja e parë në kalendarin astrologjik, që do të thotë se frymëzon të gjitha shenjat e tjera. As thonjtë nuk përbëjnë përjashtim :)

Dashi: E kuqja me shkëlqim

#ariesvibes: Një ngjyrë për thonjtë sipas shenjës

#ariesvibes: Një ngjyrë për thonjtë sipas shenjës

Demi: Xixa dhe/ose shumë ngjyra

#ariesvibes: Një ngjyrë për thonjtë sipas shenjës

#ariesvibes: Një ngjyrë për thonjtë sipas shenjës

Binjakët: Nuancat e blusë ose jeshiles

#ariesvibes: Një ngjyrë për thonjtë sipas shenjës

#ariesvibes: Një ngjyrë për thonjtë sipas shenjës

Gaforrja: Diçka silver

#ariesvibes: Një ngjyrë për thonjtë sipas shenjës

#ariesvibes: Një ngjyrë për thonjtë sipas shenjës

Luani: Vibe Luani; portokalli në të kuqe

#ariesvibes: Një ngjyrë për thonjtë sipas shenjës

#ariesvibes: Një ngjyrë për thonjtë sipas shenjës

Virgjëresha: Rozë pudër

#ariesvibes: Një ngjyrë për thonjtë sipas shenjës

#ariesvibes: Një ngjyrë për thonjtë sipas shenjës

Peshorja: E bardha akull

#ariesvibes: Një ngjyrë për thonjtë sipas shenjës

#ariesvibes: Një ngjyrë për thonjtë sipas shenjës

Akrepi: Detajet gold

#ariesvibes: Një ngjyrë për thonjtë sipas shenjës

#ariesvibes: Një ngjyrë për thonjtë sipas shenjës

Shigjetari: Rozë në lejla

#ariesvibes: Një ngjyrë për thonjtë sipas shenjës

#ariesvibes: Një ngjyrë për thonjtë sipas shenjës

Bricjapi: Tonet e jeshiles

#ariesvibes: Një ngjyrë për thonjtë sipas shenjës

#ariesvibes: Një ngjyrë për thonjtë sipas shenjës

Ujori: Miks ngjyrash pastel

#ariesvibes: Një ngjyrë për thonjtë sipas shenjës

#ariesvibes: Një ngjyrë për thonjtë sipas shenjës

Peshqit: Pak xixa ose lule

#ariesvibes: Një ngjyrë për thonjtë sipas shenjës

#ariesvibes: Një ngjyrë për thonjtë sipas shenjës

#ariesvibes: Një ngjyrë për thonjtë sipas shenjës

MOS I HUMBISNI