Thonjtë

Thonjtë e Beyonce-s paskan merituar çmim më vete!

Shkruar nga Anabel

15 Mars 2021

Thonjtë e Beyonce-s paskan merituar çmim më vete!

Pavarësisht kushteve jo dhe aq të zakonshme dhe përshtatjes me normalitetin e ri, Grammy 2021 sollën më shumë stil nga ç'ishim përgatitur për të parë. Pamë Dua Lipa-n në një dimension tjetër, Harry Styles me detajet e tij unike dhe s'mund të mos ndalojmë tek Beyonce- ose më saktë tek thonjtë e saj mbi doreza.

Thonjtë e Beyonce-s paskan merituar çmim më vete!

Këngëtarja nuk theu rekord vetëm për numrin e çmimeve në eventin më të rëndësishëm muzikor, por gjithashtu me thonjtë e saj gold mbi dorezat e zeza. Filloni fërkoni sytë që të shihni tamam thonjtë që pa frikë, meritojnë një çmim më vete.

Thonjtë e Beyonce-s paskan merituar çmim më vete!

Dorezat avantgard ishin në harmoni perfekte me fustanin e zi nga Schiaparelli, vathët gjigante gold dhe syzet. Beyonce u shfaq me një grim të lehtë, për t'ja lënë vëmendjen thonjve mbi doreza.

Dihet që Tëitter-it s'i shpëton asgjë, prandaj fillojmë me memet. 

Thonjtë e Beyonce-s paskan merituar çmim më vete!

Thonjtë e Beyonce-s paskan merituar çmim më vete!

Thonjtë e Beyonce-s paskan merituar çmim më vete!

Sidoqoftë kjo s'është hera e parë që Bey bën thonjtë mbi doreza. Kujtojmë këtu dorezat e saj janarin e shkuar në Golden Globes.

 
 
 
 
 
Vieë this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Beyoncé (@beyonce)

MOS I HUMBISNI