Celebrity Style

Aktorja vesh 3 trende të diskutueshme në një kombinim të vetëm

Shkruar nga Anabel

11 Mars 2021

Aktorja vesh 3 trende të diskutueshme në një kombinim të

Për aq kohë sa Dakota Johnson mund të bëjë një veshje rastësore “xhinse + bluzë me kapuç” të duket kaq elegante, nuk është çudi që mund të bëjë bashkë trende të diskutueshme dhe të duket sërish yll.

Aktorja vesh 3 trende të diskutueshme në një kombinim të

Aktorja u fotografua teksa xhironte filmin e ardhshëm “Am I Ok?” e veshur me një bluzë blu me kapuç, streçe të shkurtra (si çikliste) dhe – ylli i vërtetë i veshjes – një kapele shumëngjyrëshe, si ylber.

Aktorja vesh 3 trende të diskutueshme në një kombinim të

Shtoji veshjes edhe detajet si: Çorapet e gjata, ngjyra neon, gërshetat e çrregullta.

Aktorja vesh 3 trende të diskutueshme në një kombinim të

MOS I HUMBISNI