Style Tips

6 modele fundesh që s'do të doni t'i hiqni nga trupi këtë pranverë

Shkruar nga Anabel

8 Mars 2021

6 modele fundesh që s'do të doni t'i hiqni nga trupi

Në asnjë stinë tjetër fundet nuk duken më bukur sesa në pranverë! Bashkë me ngrohjen e kohës, ngjyrat, printet dhe prerjet e ndryshme i japim një pamje komplet tjetër look-ut tuaj. Do të mjaftonte një fund dhe një T-shirt i thjeshtë për t'u dukur stil, prandaj filloni që tani të mendoni për trendet e fundeve që ju duhen brenda garderobës. 

1. Fund xhins

Praktik, stil dhe shumë pranveror!

6 modele fundesh që s'do të doni t'i hiqni nga trupi

2. Mini-fundet

Nuk duhet t'ju mungojnë këtë verë. Mos kini frikë të guxoni me ngjyrat dhe printet.

6 modele fundesh që s'do të doni t'i hiqni nga trupi

3. Fundet e trikotuara

Sa chic aq edhe "rehat".

6 modele fundesh që s'do të doni t'i hiqni nga trupi

4. Fundet treçerekshe me pala

Të freskët, modernë dhe komodë!

6 modele fundesh që s'do të doni t'i hiqni nga trupi

5. Me detaje prerjesh

E keni vënë re se fundet/fustanet me prerje të tilla të dukshme janë kryefjala e 2021-it? Mos ngurroni për një fund kaq elegant dhe të guximshëm në të njëjtën kohë.

6 modele fundesh që s'do të doni t'i hiqni nga trupi

6. Fundi "i mbështjellë"

6 modele fundesh që s'do të doni t'i hiqni nga trupi

Praktik, sportiv dhe chic. E vishni me atlete, taka apo çfarë të doni ju në çdo lloj ore.

6 modele fundesh që s'do të doni t'i hiqni nga trupi

Burimi: Who What Wear

MOS I HUMBISNI