Celebrity

Gigi Hadid u frymëzua nga 'The Queen's Gambit' dhe tani s'është më bjonde!

Shkruar nga Anabel

6 Mars 2021

Gigi Hadid u frymëzua nga 'The Queen's Gambit' dhe tani

Gigi Hadid u fiksua me "The Queen's Gambit" po aq sa gjithë të tjerët dhe ndoshta pak më shumë. Në 5 mars, Hadid ishte pjesë e sfilatës së Versace dhe ajo që tërhoqi vëmendjen më të madhe ishin flokët e modeles:

 
 
 
 
 
Vieë this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Panos Papandrianos (@panosphair)

Gigi Hadid u frymëzua nga 'The Queen's Gambit' dhe tani

Frymëzimi? Beth Harmon, luajtur nga Anya Taylor-Joy në serialin që theu rekorde.

Gigi Hadid u frymëzua nga 'The Queen's Gambit' dhe tani

"E dedikuar për të gjithë njerëzit përgjegjës për The Queen's Gambit", shkruan ajo në Instagram.

Ylli i "Queen's of Gambit" fitoi së fundmi çmimin si "Aktorja më e mirë në një mini-serial" në Golden Globes. Nëse po prisnit një sezon të dytë, aktorja thotë se "nuk ka gjasa, pasi episodi i fundit dukej mjaft përmbyllës".

 Burimi: Glamour

MOS I HUMBISNI