Social Buzz

Shqiptarët tregojnë përshtypjet e para që iu dhanë partnerët aktual dhe s'janë aspak siç i prisni!

Shkruar nga Anabel

5 Mars 2021

Shqiptarët tregojnë përshtypjet e para që iu dhanë

Anabel pyeti ndjekësit në Instagram se "cili ishte mendimi i parë për partneren/in aktual" dhe përgjigjet ishin të të gjitha llojeve. Dikush u dashurua me shikim të parë, dikush s'e duronte dot në fillim, por më pas ra brenda kokë e këmbë etj etj. Ca prej përgjigjeve (pjesa më e madhe nga vajza/gra) i gjeni më poshtë:

1. Sa i mirë është! Ishalla është single dhe nëse po, ishalla më hedh sytë.

2. Ai zbriti nga Hummer dhe m'u duk si i fortë, nga ata që vrasin. Unë isha me laptop dhe syze.

3. Sa antipatik - por tani kemi 10 vite bashkë dhe 2 djem.

4. Ka nevojë për ndryshime te vetja.

5. Ca kingu ky - Nisa ta thërras "burri", pa i ditur as emrin.

6. U dashurova me njeriun që i thoja: "S'e di kush mund të bjerë në dashuri me ty".

7. Çfarë idioti!

8. M'u duk shumë beb, ndërkohë ai 2 metra dhe unë si fëmija atij.

9. Mendova: E du'

10. E ka buzëqeshjen e bukur.

11. E nisëm vetëm për seks, tani kemi 5 vite bashkë.

12. U lidhëm kot më kot. Do ndahem, do ndahem nesër. Sot kemi 13 vite bashkë dhe 2 fëmijë.

13. Rob i trashë.

14. Në fillim mendova "yyy sa i gjatë, s'bën për ty". Tani jemi marrëzisht të dashuruar.

15. Dashuri me shikim të parë, fiks ai që kam dashur gjithmonë.

16. Ç'lidhje kam unë me këtë tipin.

17. Shumë mendjemadh, por ishte ndryshe.

18. Po hante thonjtë. E urrej atë ves dhe mendova "me këtë kurrë".

19. Më vinte shumë në siklet në fillim dhe mendoja se e urreja, por doli që ishte dashuria e jetës.

20. Unë me atë kurrë...

21. Sa njeri i mërzitshëm. Më acaronte kur fliste.

22. Shpirti im binjak. Sa e pashë në Facebook, i çova kërkesë miqësie.

23. Sa i bukur! Do e marr dhe do e fus në kuti xhami ta shikoj gjithë ditën.

24. Shumë seksi.

25. Sa i bezdisshëm. 13 vite dhe 2 fëmijë, akoma është i bezdisshëm *qesh*.

26. Akrep.

27. Ku ke qenë gjithë jetës sime?

28. Uee ca ylli!

29. Pervers.

30. Manipulator.

31. Dola në kafe thjesht "për ta hequr qafe si detyrim", por ma fitoi zemrën ngadalë.

32. Sa i urtë, paqësor, i ëmbël, romantik, por ishte pak si e kundërta.

33. Jemi zënë që në bisedën e parë. Sot kemi 6 vite bashkë dhe jemi prindër të një djali.

34. Imagjino t'kem një burrë si ky.

35. Ky është babai i fëmijëve të mi - Ashtu ndodhi.

36. Flutura në stomak. Sikleti më i ëmbël që kam ndjerë ndonjëherë.

37. Ky s'do ketë kurrë një si unë. 

38. Gay.

39. Aspak tipi im. Madje u ndjeva e ofenduar pse shoqja më prezantoi me të.

40. Njeriu më i ndërlikuar që kam njohur në jetë.

41. Më acaronte se i afroheshin të gjitha gocat.

Copyright Anabel.al / Ndalohet ribotimi pa lejen e redaksisë.

MOS I HUMBISNI