Horoskopi Mujor

Horoskopi i Susan Miller për muajin mars 2021: Binjakët dhe Gaforrja

Shkruar nga Anabel

1 Mars 2021

Horoskopi i Susan Miller për muajin mars 2021: Binjakët dhe Gaforrja

Horoskopi i Susan Miller për muajin mars 2021: Binjakët dhe Gaforrja

Me fillimin e muajit, mund të jetë duke ardhur një ngjarje argëtuese familjare që ka gjasë t'i bashkojë të gjithë së bashku. Mund të jetë një ditëlindje apo festë përvjetori ose lindja e një foshnje të re në familje. Përndryshe, kjo Hënë e plotë mund të jetë përqendruar tek shtëpia ose prona tjetër që mund të zotëroni, keni me qira ose mbikëqyrni. Mund të keni lëvizur në një hapësirë të re të ndritshme.

Planetët migrues te Peshqit po mblidhen dhe do të sjellin të paktën një mundësi të mrekullueshme profesionale. Peshqit janë një shenjë me trup të dyfishtë (dy peshq), kështu që ka të ngjarë të merrni dy oferta ose dy klientë të rinj prestigjiozë. Do të keni vetëm një Hënë të re në vit në shtëpinë e dhjetë të nderimeve, çmimeve dhe arritjeve, kështu që duhet të gjeni një mënyrë për ta bërë këtë Hënë, që vjen më 13 Mars, të funksionojë për ju. Sigurohuni që të hetoni të gjitha mundësitë.

Plutoni në shtëpinë tuaj financiare, në kënd miqësor me Hënën, sugjeron se do të bëni para të mira.

Për herë të parë në dy vjet, Marsi do të kalojë te shenja juaj, nga 3 marsi deri më 23 prill. Një gjë e tillë do t’ju lehtësojë çdo projekt ku jeni përfshirë.

Jeni me fat që Mërkuri, sundimtari juaj, nuk është më në prapavijë. Puna juaj do të jetë fantastike dhe e vlerësuar.

Merrini seriozisht projektet që vijnë ose do të fillojnë në mars, sepse këto projekte kanë shumë potencial. Shpesh, është e vështirë për këdo që të gjejë projektin ideal për të shfaqur talentet. Këtë muaj, kjo mundësi do t’ju vijë. Të gjithë do t'ju duan në cepin e tyre dhe do ta keni më të lehtë se kurrë të merrni miratime nga njerëz të rëndësishëm.

Keni një Hënë të ëmbël në Peshore, 28 mars, për të ndezur shtëpinë e pestë të dashurisë, fëmijëve, argëtimit, kohës së lirë dhe aktiviteteve krijuese - të gjitha do të marrin një nxitje të madhe pasi marsi është sigurisht muaji juaj për të parë shpërblime në shumë nivele .

Pjesa spektakolare për këtë Hënë të plotë është rrezja e saj jashtëzakonisht harmonike e pozicionuar në shtëpinë e parë diellore të personalitetit. Marsi do t'ju sigurojë shkëlqim.

Me Marsin te Binjakët dhe Saturnin në Ujor, kjo Hënë e plotë në Peshore do të krijojë një trekëndësh të artë në qiell - i quajtur Grand Trine - i rrallë dhe shumë i veçantë, që tregon fat, harmoni dhe lumturi të madhe.

Mund të dëshironi të udhëtoni, por kini kujdes sepse pandemia nuk ka mbaruar ende.

Pjesa e bukur për dashurinë dhe romancën është se nuk kërkon një ndryshim - dashuria mund të lulëzojë në rrethanat më të thjeshta dhe më rastësore.

Horoskopi i Susan Miller për muajin mars 2021: Binjakët dhe Gaforrja

Që kur Jupiteri dhe Saturni hynë në shtëpinë e tetë të parave të njerëzve të tjerë në dhjetor 2020, shumë gjëra kanë ndryshuar. Drejtuesit e bankave ju mbajnë derën hapur dhe ju ofrojnë mundësi për produkte të tilla si një hipotekë, një hua bujare për përmirësimin e shtëpisë ose një kredi biznesi dhe universitetet do të jenë bujare me paketa të ndihmës financiare, secila me norma të ulëta interesi.

Ju vendosët bazat për pjesën më të madhe të suksesit financiar të këtij viti vitin e kaluar, në vitin 2020. Bëtë një pjesë të madhe të detyrave të nevojshme - dhe në atë kohë, mund të mos ishit të sigurt nëse kopshti do t’ju sillte fryte, por këtë muaj do të shihni që ia keni dalë. Për më tepër, Afërdita do të pozicionohet në pikën më të lartë në tabelën tuaj, nga 21 marsi deri më 14 prill, dhe gjatë kësaj kohe, kur bëhet fjalë për sytë e personave të rëndësishëm dhe klientët, nuk mund të bëni asgjë të gabuar.

Dëshira për udhëtim do të jetë jashtëzakonisht e madhe në mars. Hëna e re, 13 mars, do të stimulojë më tej ëndrrat për të marrë avionin dhe për t’u nisur në një ishull me diel, por kujdes – pandemia nuk ka përfunduar. Udhëtimi me makinë mund të jetë një mundësi, kështu që mund të drejtoheni në një vend privat, të largët, ndoshta me fëmijët tuaj.

Por energjinë e kësaj Hëne mund ta përdorni më gjëra të tjera, përveç udhëtimeve. Për shembull, mund të bashkëpunoni me njerëz të vendosur në vende të huaja pa lënë kurrë shtëpinë. Projektet e transmetimit dhe botimit shkëlqejnë ashtu si ato që përfshijnë veprime ligjore.

Kur bëhet fjalë për romancën, periudha më e mirë do të jetë teksa Afërdita lëviz përmes Peshqve gjatë tre javëve të para të marsi.

Vëmendja juaj do të zhvendoset tek shtëpia dhe familja gjatë Hënës së plotë, 28 mars. Ky është një muaj i jashtëzakonshëm - shfrytëzojeni plotësisht!

Ju kujtoj se 13 marsi duhet të jetë mjaft romantik, prandaj planifikoni diçka në shtëpi, ose shkoni në një restorant. Nëse nuk keni një partner romantik, dilni me një mik. Kur qëndroni në shtëpi, asgjë nuk ndodh, por kur dilni jashtë, gjërat mund të ndryshojnë.

Copyright Anabel.al / Ndalohet ribotimi pa lejen e redaksisë.

MOS I HUMBISNI