Astro Fun

Na thuaj shenjën e horoskopit, të të themi me kë mund të bësh seksin më të mirë!

Shkruar nga Anabel

27 Shkurt 2021

Na thuaj shenjën e horoskopit, të të themi me kë mund

Po sikur seksi i shkëlqyer të shkruhet në yje? Kimia është e vështirë të përcaktohet dhe shpjegohet, por ju mund të keni pak më shumë kimi me disa shenja dhe më pak me ca të tjera.

Duke ju thënë të mos merrni vendime të mëdha dashurie dhe seksi bazuar në astrologji, shihni se me kë mund të ndodhë “reaksioni më i mirë kimik” në dhomën e gjumit sipas Pop Sugar.

Dashi: Luani, Peshorja, Binjakët, Akrepi

Demi: Akrepi, Gaforrja, Virgjëresha, Bricjapi

Binjakët: Dashi, Binjakët, Shigjetari, Ujori

Gaforrja: Demi, Luani, Bricjapi, Peshqit

Luani: Akrepi, Dashi, Shigjetari, Luani

Virgjëresha: Demi, Peshorja, Peshqit, Bricjapi

Peshorja: Dashi, Binjakët, Luani, Shigjetari

Akrepi: Demi, Luani, Akrepi, Peshqit

Shigjetari: Luani, Dashi, Binjakët, Ujori

Bricjapi: Gaforrja, Demi, Bricjapi, Virgjëresha

Ujori: Binjakët, Ujori, Shigjetari, Virgjëresha

Peshqit: Akrepi, Gaforrja, Virgjëresha, Peshorja