Celebrity Style

Dalja e parë publike pas lajmit të shtatzënisë: Njerëzit i fiksoi unaza e Meghan Markle

Shkruar nga Anabel

25 Shkurt 2021

Dalja e parë publike pas lajmit të shtatzënisë:

Në daljen e parë publike, pas lajmit të shtatzënisë së dytë, njerëzit ishin gjithë sy e veshë tek Meghan Markle. Në fillim të kësaj jave, Meghan dhe Harry morën pjesë në eventin e krijuar Spotify dhe përpos barkut të rrumbullakosur të princeshës dy ishin gjërat që tërhoqën vëmendjen më të madhe: Fustani nga Oscar de la Renda që kushton plot $3,490 dhe një unazë e veçantë në gishtin e saj! 

Dalja e parë publike pas lajmit të shtatzënisë:

Njerëzit u ndalën më gjatë dhe u fiksuan pas unazës safir rozë në formën e një petaleje trëndafili që përfundonte e rrethuar me gura diamandi.

Dalja e parë publike pas lajmit të shtatzënisë:

Unaza, që kushton plot $1,215 përveçse duket elegante, unike dhe shumë fine është 100% e riciklueshme, tipar mjaft i rëndësishëm për Markle kur vjen puna tek zgjedhja e bizhuve. 

Dalja e parë publike pas lajmit të shtatzënisë:

Dalja e parë publike pas lajmit të shtatzënisë:

Meghan dhe Harry njoftuan se do të bëhen prindër për herë të dytë në ditën e të dashuruarëve, 14 shkurt.

Dalja e parë publike pas lajmit të shtatzënisë:

Burimi: Pop Sugar

MOS I HUMBISNI