Showbiz dhe TV

Arbenita dhe Fero, prindër për herë të parë

Shkruar nga Anabel

22 Shkurt 2021

Arbenita dhe Fero, prindër për herë të parë

Reperi Fero dhe modelja Arbenita Ismajli do të bëhen prindër.

Pak ditë pas lajmit se dyshja vendosi të martohej, prej ditësh në portale qarkullonte lajmi se 22-vjeçarja ishte shtatzënë, të cilin Arbenita e konfirmoi ditën e sotme në Instagram.

Arbenita dhe Fero, prindër për herë të parë

Lidhja e reperit 23-vjeçar dhe modeles u bë publike që prej vitit 2018.

MOS I HUMBISNI