How to wear

Sipas vajzave franceze, këtë pranverë keni nevojë të blini vetëm 4 gjëra

Shkruar nga Anabel

21 Shkurt 2021

Sipas vajzave franceze, këtë pranverë keni nevojë të

Sa herë keni nevojë për frymëzim në stil apo mënyra të ndryshme kombinimesh ktheni sytë nga vajzat franceze. Kanë gjithmonë diçka elegante, të thjeshtë dhe me shumë shije për t'ju treguar. Meqë jemi në prag pranvere dhe sytë do t'i kthejmë nga garderoba e re, kini parasysh të përqëndroheni tek vetëm disa gjëra bazike për të kursyer para, kohë dhe për t'i veshur në çdo lloj mënyre. Çfarë do t'ju sugjeronin vajzat franceze për stinën në vazhdim?

1. Një fustan me shpinë të hapur

Shpina juaj ka qenë e mbuluar gjatë gjithë dimrit nga palltoja, prandaj fustanet e hapura mund t'i përdorni si aksesorë!

Sipas vajzave franceze, këtë pranverë keni nevojë të

2. Xhinse të gjera dhe me bel të lartë

Ju mungon vetëm një T-shirt i bardhë.

Sipas vajzave franceze, këtë pranverë keni nevojë të

3. Çizmet me platformë

Mos hiqni dorë prej tyre vetëm se po ngrohet koha. Kombinojini me funde, xhaketa pranverore apo fustane mëndafshi.

Sipas vajzave franceze, këtë pranverë keni nevojë të

4. Fustanet e mëndafshit

Praktikisht s'duhet të mungojnë në asnjë stinë.

Sipas vajzave franceze, këtë pranverë keni nevojë të

Burimi: Who What Wear

MOS I HUMBISNI