Kuzhina

6 mënyra të shpejta për ta bërë perfekt sanduiçin me vezë

Shkruar nga Anabel

18 Shkurt 2021

6 mënyra të shpejta për ta bërë perfekt

Nëse jeni fansa të vezës, nuk ka asnjë shans të mos e doni atë të jetë pjesë e sanduiçit tuaj të preferuar. Çfarë e bën një sanduiç me vezë perfekt? Buka? Djathi? Apo mënyra se si gatuani vezët? Nuk është pyetje që merr përgjigje përfundimtare, por kjo s'i ka ndaluar përdoruesit e TikTok-ut të na tregojnë si duket sanduiçi perfekt mbi të gjitha, i bërë për 5 minuta dhe me shumë pak shpenzime.

E dimë që pasi t'i shihni do të doni të bëni të paktën dy prej tyre, prandaj sigurohuni të blini bukë, ca avokado, vezë, proshutë dhe salcat tuaja të preferuara!

#1. 

#2.

@feelgoodfoodie

Have you tried this latest quesadilla hack?! It was SO GOOD!! What would you add? #tiktokpartner #LearnOnTikTok #quesadilla #tortillawrap

? original sound - Feel Good Foodie

#3.

@closetfatgirl

Brb... making everything into a mini ëaffle. These Pillsbury butter biscuits ëere bomb? #dashëafflemaker #foodiesoftiktok #breakfastsandëich #Food??

? original sound - Brittany

#4.

#5.

@0elc

the bagels are bisexual

? Lofi - Domknoëz

#6.

Burimi: Bustle

MOS I HUMBISNI