Style Tips

Këto janë kombinimet më të guximshme të ngjyrave që do të shihni këtë pranverë

Shkruar nga Anabel

6 Shkurt 2021

Këto janë kombinimet më të guximshme të ngjyrave

Periudha më e gjatë e dimrit thuajse kaloi dhe dalëngadalë po vjen koha e ngjyrave dhe kombinimeve të guximshme. Palltot do të zëvendësohen nga xhaketat, ndërsa streçet e zeza dhe atletet nga kombinime plot dritë!

Këtë vit do t'ju duhet të mos mendoheni gjatë për të kombinuar dy ngjyra "që s'shkojnë" bashkë. Duhet vetëm të mësoni cilat janë kombinimet që ju ndryshojnë komplet veshjen, sado e thjeshtë të jetë.

1. Jeshile + rozë

Këto janë kombinimet më të guximshme të ngjyrave

2. Krem + blu bebeje

Këto janë kombinimet më të guximshme të ngjyrave

3. E verdhë e butë + gri

Këto janë kombinimet më të guximshme të ngjyrave

4. Lejla + portokalli e ndryshkur

Këto janë kombinimet më të guximshme të ngjyrave

5. Lino e bardhë + bezhë

Këto janë kombinimet më të guximshme të ngjyrave

6. E kuqe e zjarrtë + rozë e butë 

Këto janë kombinimet më të guximshme të ngjyrave

Burimi: Elle

MOS I HUMBISNI