Horoskopi Mujor

Horoskopi i Susan Miller për muajin shkurt 2021: Dashi dhe Demi

Shkruar nga Anabel

3 Shkurt 2021

Horoskopi i Susan Miller për muajin shkurt 2021: Dashi dhe Demi

Horoskopi i Susan Miller për muajin shkurt 2021: Dashi dhe Demi

Duke qenë se gjatë vitit të shkuar fokusi juaj ishte karriera, shkurti do t'ju orientojë më shumë ndaj mënyrave për ta bërë jetën private dhe atë emocionale më të pasur dhe interesante. Së fundmi, Saturni ka sjellë entuziazëm në shtëpinë tuaj të 10-të, atë të çmimeve, ndereve dhe arritjeve- trend që ndodh 1 herë në 29 vitë dhe zgjat për rreth 3 vite. Prej këtij fenomeni ka më shumë gjasa të ndjeni presionin e karrierës suaj mbi shpatulla pikërisht tani. Gjithsesi çlirohuni se është koha për shpërblime. Gjatë janarit mund të jeni promovuar në punë ose rritje rroge, por nëse jo mund të dëgjoni një lajm të mirë gjatë këtij muaji, në fund të qershorit ose në fillim të 2022-it.

Saturni lë gjithmonë një dhuratë kur periudha e tij është në prag përfundimi. Keni çdo arsye për të pritur lajme të mira dhe një titull tjetër që do ta bëjë figurën tuaj edhe më të fortë. Një ofertë goxha konkurruese mund të vijë nga një kompani tjetër ose mund të merrni një çmim nga një projekt për të cilin keni punuar fort.

Shpenzimet tuaja do të jenë më të larta se zakonisht këtë muaj, sepse ndjeni që keni nevojë urgjente për gjëra të reja dhe ndiheni të relaksuar kur bëni pazar.

Jeni të shqetësuar në lidhje me paratë dhe ky fillim muaji iu ka gjetur duke menduar vetëm për financat. Nëse i keni marrë borxh dikujt me të cilin po dilni apo jeni në lidhje, mund të keni filluar të dyshoni nëse bëtë ose jo gjënë e duhur. Mund të zbuloni papritur se jeni shtatzënë dhe do të nisni të shqetësoheni nëse e përballoni dot ose jo në këtë moment një fëmije, por mos e torturoni veten. Do të habiteni sa shpejt do të rregullohet gjëndja juaj financiare.

Keni shumë energji për të shpenzuar me shoqërinë, prandaj nëse dëgjoni një nga miqtë tuaj të thotë se po kalon një periudhë të vështirë, bëni mirë ta mbështesni.

Mirësia dhe ndjeshmëria që keni treguar për njerëzit e afërm, do t'i bëjë të tjerët t'ju njohin më mirë, duke vlerësuar karakterin tuaj të fortë dhe njerëzor. Shumë shpejt, çdo gjë që keni mësuar në punë do ta përdorni për projekte të reja. S'do bëni gjë tjetër veçse t'i provoni njerëzve që mund të mbështeten tek ju për çdo punë, pasi nëse e merrni diçka përsipër e përfundoni kur dhe si duhet edhe nëse gjërat nderlikohen rrugës. 

Nga fundi i shkurtit, Hëna e Plotë në Virgjëresha do t'ju japë një super energji për t'u marrë me fizikun tuaj. Më në fund do t'i hiqni kilogramët e tepërt që morët gjatë karantinës. Eshtë gjithashtu koha e duhur për të bërë analizat rutinë, një takim tek dentisti, etj.

Një projekt i madh do t'ju bëjë të njiheni me të tjera talente të vetes. Do t'i hapni rrugën vetes për projekte më të sofistikuara dhe më komplekse në të ardhmen. Me pak fjalë shiheni veten si yll në ngjitje sepse nuk ka asnjë forcë që mund t'ju pengojë në rrugën tuaj.

Horoskopi i Susan Miller për muajin shkurt 2021: Dashi dhe Demi

Marsi është në shenjën tuaj për herë të parë në 2 vite, një avantazh më shumë për ju! Do të keni energjinë që ju duhet për të vazhduar përpara. Keni kohë deri në 3 mars që të tjerët ta kujtojnë emrin tuaj dhe fati është me ju. Mendoni për gjërat që doni të realizoni gjatë 2021-it.  Progres në jetën dashurore? Një shtëpi të re, më të rehatshme? Përmirësime në karrierë? Bëni gjithçka keni në dorë! 

Fillimi i shkurtit mund t'ju ketë gjetur në një apartament të ri. Nëse jo, keni kohë që mendoni për një vend të ri për të jetuar ose për një rregullim në hapësirën tuaj aktuale.

Sapo të merrni një vendi, bëhuni gati të përjetoni muajin më të rëndësishëm përsa i përket karrierës. Në 11 shkurt, Dielli, Mërkuri, Afërdita, Jupiteri dhe Saturni do të jenë të gjitha në shenjën e Ujorit dhe kjo do të ndikojë ndjeshëm në fushën e arritjeve profesionale. Karriera juaj do të orientohet drejt botës dixhitale dhe  tekonologjisë së fundit, prandaj pavarësisht profesionit tuaj do të përjetoni diçka krejt tjetër! 

Duhet të përfitoni nga çdo mundësi që iu del para dhe të bashkëveproni me shenjat që universi ju jep!

Përsa i përket dashurisë, nëse nuk jeni duke dalë me dikë, 27 shkurti mund t'ju prezantojë me dikë i cili do t'ju intrigojë. Mund ta takoni në ambientet e punës ose nga ndonjë prej pjesëtarëve të familjes.

Nëse punoni në një fushë krijuese, idetë tuaj do të jenë pozitive dhe gati gati brilante nga fundi i muajit. Do të duartrokiteni për punën tuaj. Siç e shihni, në një mënyrë ose tjetrën këtë muaj do të festoni.

Copyright Anabel.al / Ndalohet ribotimi pa lejen e redaksisë.

MOS I HUMBISNI