Kuzhina

Nëse ju pëlqejnë ushqimet e pashëndetshme, ky trend TikTok-u është fiks për ju!

Shkruar nga Anabel

1 Shkurt 2021

Nëse ju pëlqejnë ushqimet e pashëndetshme, ky trend TikTok-u

Pse t'i kufizoni patatinat në një pjatë të vogël, kur mund t'i shpërndani në të gjithë tavolinën?

Kjo është ideja që qëndron pas trendit të TikTok: "Nacho Table", ku njerëzit po shpërndajnë "nachos" në një sipërfaqe të madhe.

Për më shumë shije, në tavolinë vendosen dhe salca të ndryshme, lime (limon), sallatë, fileto pule, avokado etj. 

Në mungesë të "nachos", mund të përdorni të tjera patatina në formë trekëndëshi (ose lloje të tjera).

Për të parë se ç'bëhet, hidhini një sy disa prej videove të mëposhtme:

@meganmro

this is nacho average table @laurajewell_ @crazyforcheese @graceegillis @erick.morgan @andrewdelich #nachotable #WeekendVibes #JustDanceMoves

? original sound - megan
 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ?????? ???? & ???????? ????? (@lifestylewife)

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ruby’s Kitchen (@kitchen.rubys)

Burimi: Pop Sugar

MOS I HUMBISNI