TV Mania

Konkurrentët dhe ish-opinionistët ironizojnë çiftin e stisur Tea-Andi

Shkruar nga Anabel

30 Janar 2021

Konkurrentët dhe ish-opinionistët ironizojnë çiftin e

Hë, sërish Andi-Tea-Bearti? Mesa duket.

Ç’ndodhi këtë herë? Fill pas fotove që qarkulluan së tepërmi...

Së tepërmi the? Ka ngelur vetëm t’i vendosim foto profili. Gjithsesi çfarë po thoje? Po thoja që një pjesë e mirë e (ish)konkurrentëve kanë reaguar nëpër rrjete sociale, duke ironizuar herë Andin dhe Tean dhe herë produksionin.

Pse? Çfarë thanë? Po e nis me vajzat konkurrente. Melisa nuk ka postuar asgjë. Ana tha “qesh mirë kush qesh i fundit”, Sindi është shumë e zhgënjyer, ndërsa Ledjana postoi një meme.

Konkurrentët dhe ish-opinionistët ironizojnë çiftin e

Konkurrentët dhe ish-opinionistët ironizojnë çiftin e

Konkurrentët dhe ish-opinionistët ironizojnë çiftin e

Super gjetje kjo meme e Ledjanës, sidoqoftë. Po ajo goca e re ç’tha? Antonela është mjaftueshëm rehat sa të mos shkruajë gjë.

Kuptoj. Kaq ishin? Jo, ka të tjera. Elvisi a.k.a Loco shkroi:

Konkurrentët dhe ish-opinionistët ironizojnë çiftin e

Ironia 10/10. Ndërsa disa nga ish-banorët e tjerë, përfshirë këtu edhe Arbrin që njoftoi largimin, thanë:

Konkurrentët dhe ish-opinionistët ironizojnë çiftin e

Konkurrentët dhe ish-opinionistët ironizojnë çiftin e

Konkurrentët dhe ish-opinionistët ironizojnë çiftin e

Kjo nuk është asgjë? Ka më? Sipas Fationit, po.

Lexova edhe fjalën 'opinionist' në titull. Po nga ky sektori ç’bëhet? Ja edhe këtej me ironi.

Konkurrentët dhe ish-opinionistët ironizojnë çiftin e

Konkurrentët dhe ish-opinionistët ironizojnë çiftin e

Edhe Ina me Gerin d.m.th? Mos bëj sikur u habite. Nuk di të shtiresh.

Nejse...Të të pyes, pse duhet të na interesojnë ne këto? Nëse s’të intereson, pse je këtu?!