Celebrity

Nuk ka sesi të shihni fotot e Loredanës dhe të mos frymëzoheni për një ndryshim tek flokët tuaj!

Shkruar nga Anabel

19 Janar 2021

Nuk ka sesi të shihni fotot e Loredanës dhe të mos

Pasi u mësuam ta shihnim për një kohë të gjatë si bjonde, Loredana, kohët e fundit po eksperimenton aq shumë më flokët, sa është e vështirë të mbash ritmin e saj. 

Nga flokët e zeza, te baluket dhe kaçurrelat, ndiqni disa nga pamjet e saj që ndryshojnë dita-ditës dhe rezervoni një orar në sallon.

Një ndër ndryshimet e para të reperes ishin flokët e zeza, me baluke:

 
 
 
 
 
Vieë this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Loredana (@loredana)

Më pas, ajo u shfaq me flokë më të gjatë, bjondë:

 
 
 
 
 
Vieë this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Loredana (@loredana)

Me të njëjtin model, por brune:

 
 
 
 
 
Vieë this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Loredana (@loredana)

Ngjyrë karrotë:

 
 
 
 
 
Vieë this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Loredana (@loredana)

Kthim në nuancat e bjondes, kësaj radhe me baluket "curtain":

 
 
 
 
 
Vieë this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Loredana (@loredana)

Baluket "u zhdukën":

 
 
 
 
 
Vieë this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Loredana (@loredana)

Një Loredanë tjetër: Ngjyrë më e errët, kaçurrela natyrale dhe flokë më të shkurtër:

 
 
 
 
 
Vieë this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Loredana (@loredana)

Bjonde platin, flokë të shkurtër dhe baluke:

 
 
 
 
 
Vieë this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Loredana (@loredana)

I njëjti model, por gjatësi tjetër:

Nuk ka sesi të shihni fotot e Loredanës dhe të mos

Flokë të shkurtër, në ngjyrë kafe-karamel:

Nuk ka sesi të shihni fotot e Loredanës dhe të mos

Çfarë ka mbetur pa provuar? Me siguri, do i shohim në vazhdim...

Nuk ka sesi të shihni fotot e Loredanës dhe të mos

Copyright Anabel.al / Ndalohet ribotimi pa lejen e redaksisë.

MOS I HUMBISNI