Celebrity

11 çifte të famshëm që u ndanë, edhe pse shenjat e tyre në horoskop bëjnë ‘çiftin perfekt’

Shkruar nga Anabel

20 Janar 2021

11 çifte të famshëm që u ndanë, edhe pse shenjat e

Mesa duket, vetëm sepse yjet thonë se marrëdhënia juaj duhet të funksionojë, nuk do të thotë se diçka e tillë do ndodhë.

Përputhshmëria astrologjike nuk mund të garantojë gjithmonë suksesin e një marrëdhënieje, dhe të gjithë çiftet e famshëm që përputhen në astrologji, por u ndanë me kalimin e viteve janë provë për këtë.

Edhe pse nuk është gjithmonë kështu, shumë nga çiftet më të mira të shenjave të zodiakut ndajnë të njëjtin element.

Për shembull, Dashi dhe Shigjetari, bëjnë një kombinim “të zjarrtë”.

Sidoqoftë, më poshtë ju tregojmë disa nga ndarjet më befasuese, ku astrologjia nuk mjaftoi:

- Kim Kardashian (Peshore) dhe Kanye West (Binjakët)

11 çifte të famshëm që u ndanë, edhe pse shenjat e

- Halsey (Peshore) dhe Evan Peters (Ujori)

11 çifte të famshëm që u ndanë, edhe pse shenjat e

- Vannesa Hudgens (Shigjetari) dhe Austin Butler (Luani)

11 çifte të famshëm që u ndanë, edhe pse shenjat e

- Ashley Benson (Shigjetar) dhe Cara Delevigne (Luani)

11 çifte të famshëm që u ndanë, edhe pse shenjat e

- Ariana Grande (Gaforre) dhe Pete Davidson (Akrep)

11 çifte të famshëm që u ndanë, edhe pse shenjat e

- Kendall Jenner (Akrep) dhe Ben Simmons (Gaforre)

11 çifte të famshëm që u ndanë, edhe pse shenjat e

- Selena Gomez (Gaforre) dhe Justin Bieber (Peshqit)

11 çifte të famshëm që u ndanë, edhe pse shenjat e

- Jessie J (Dashi) dhe Channing Tatum (Demi)

11 çifte të famshëm që u ndanë, edhe pse shenjat e

- Zendaya (Virgjëresha) dhe Jacob Elrodi (Gaforre)

11 çifte të famshëm që u ndanë, edhe pse shenjat e

- Nikki Bella (Akrep) dhe John Cena (Demi)

11 çifte të famshëm që u ndanë, edhe pse shenjat e

- Kourtney Kardashian (Dashi) dhe Scott Disick (Binjakët)

11 çifte të famshëm që u ndanë, edhe pse shenjat e

Burimi: Elite Daily

MOS I HUMBISNI