Style Tips

Ky kombinim i thjeshtë do të jetë veshja më e famshme që do të shihni!

Shkruar nga Anabel

18 Janar 2021

Ky kombinim i thjeshtë do të jetë veshja më e famshme

Çfarë nënkupton në të vërtetë fraza "kombinim i thjeshtë"?! Një veshje për të cilën ti nuk mendohesh shumë për ta kombinuar dhe të bën njësoj të lumtur si kur je 15 apo 80 vjeç! 

Përveç kohës së kursyer, duhet gjithashtu të dukeni stil kështu që merrni ca këshilla për të qenë gati për pranverë-verën e 2021-it. Ekspertët e modës thonë se trendi i ri është një këmishë e thjeshtë në ngjyrë blu, e kombinuar në qindra mënyra! Stili minimalist ju lejon të bëheni vërtet gati për 5 minuta dhe të dukeni klas! 

Nxirrni këmishat e vjetra vintage, pasi edhe ato bëjnë punë! Për ide kombinimesh, frymëzohuni më poshtë:

1.

Një këmishë blu, geta elegante, një minifund të zi! Detaji i rripit dhe varëses bëjën diferencën dhe e veshur kështu, mund të shkoni kudo!

Ky kombinim i thjeshtë do të jetë veshja më e famshme

2.

Veshja klasike! Një pulovër krahëve që shkon mrekullisht me këmishën tuaj blu! Xhinse, çizme dhe aksesorë dhe jeni gati.

Ky kombinim i thjeshtë do të jetë veshja më e famshme

3.

Nëse jeni drejt stilit boho, këmisha blu ju është zgjedhje e duhur!

Ky kombinim i thjeshtë do të jetë veshja më e famshme

4.

Kombinimi bazik: Këmishë blu me vija dhe pantallona të zeza.

Ky kombinim i thjeshtë do të jetë veshja më e famshme

Burimi: Who What Wear

MOS I HUMBISNI