Celebrity Style

Flokët e rinj të Jonida Vokshit, do t'ju bëjnë të prisni baluke

Shkruar nga Anabel

14 Janar 2021

Flokët e rinj të Jonida Vokshit, do t'ju bëjnë të

Që prej lindjes së vajzës, Jonida ka vendosur të eksperimentojë me flokët si kurrë më parë. Fillimisht ishin fijet e hapura e ndërsa tani, baluket! Tendenca më e famshme e vitit që lamë pas! 

Pak orë më parë, Vokshi postoi në llogarinë e saj të Instagram-it një foto ku shfaqet me flokët në ngjyrë natyrale, por kësaj herë prerë me baluke para. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Jonida Vokshi (@jonidavokshiofficial)

Baluket “Birkin”, janë baluket që kemi parë më shumë gjatë kësaj kohe dhe ndryshe nga format e tjera, mund t'i shkojnë kujtdo.

E dimë që flokët e rinj të Jonidës do t'ju bëjnë të prisni baluke, por para se ta bëni, lexoni këtë artikull, pastaj vendosni.

Flokët e rinj të Jonida Vokshit, do t'ju bëjnë të

 

MOS I HUMBISNI