Street Style

Kjo është ngjyra që do të pushtojë garderobën tuaj gjatë vitit 2021

Shkruar nga Anabel

11 Janar 2021

Kjo është ngjyra që do të pushtojë garderobën tuaj

Duam që 2021-i të mos i ngjajë fare vitit që lamë pas, prandaj bëhuni gati ta prisni të veshur me ngjyra plot dritë! E dimë që bezha, grija, e zeza, kafja, janë të preferuarat tona, por harrojini për pak sepse këtë vit do vishemi me rozë! 

Kjo është ngjyra që do të pushtojë garderobën tuaj

Roza e fortë do të pushtojë dollapin tuaj, një arsye më pak për të qënë të qenë jo në "mood".

Kjo është ngjyra që do të pushtojë garderobën tuaj

Kjo ngjyrë shumë e gëzueshme, i ka bërë dizajnerat të mendojnë se 2021-i do të jetë viti i saj. Fustanet, pantallonat dhe madje çantat, të gjitha rozë!

Kjo është ngjyra që do të pushtojë garderobën tuaj

Materiale të ndryshme dhe kombinime të guximshme: këtë duhet të mbani mend sa herë të blini diçka në këtë ngjyrë.

Kjo është ngjyra që do të pushtojë garderobën tuaj

Kjo është ngjyra që do të pushtojë garderobën tuaj

Printet janë gjithashtu një zgjedhje interesante, pasi e bëjnë veshjen të duket aspak e zakonshme, ndonëse përshtatet fare lehtë në çdo kohë të ditës.

Kjo është ngjyra që do të pushtojë garderobën tuaj

Kjo është ngjyra që do të pushtojë garderobën tuaj

Një hile për t'u dukur gjithnjë cool me rozë? Shtoni diçka prej xhinsi!

Kjo është ngjyra që do të pushtojë garderobën tuaj

Burimi: Who What Wear

MOS I HUMBISNI