Celebrity Style

Njerëzit e shokuar kërkojnë shpjegime: Çfarë po ndodh me flokët e Drake?

Shkruar nga Anabel

6 Janar 2021

Njerëzit e shokuar kërkojnë shpjegime: Çfarë po ndodh

As një vit i lodhshëm si 2020-ta nuk e ndaloi Drake ta nis vitin e ri me energji, kaos dhe goxha ndryshim. Për çfarë e kemi fjalën? Modeli i ri i flokëve të reperit është mjaftueshëm i komplikuar. 

Më herët, Drake postoi në Instastory një foto ku qartazi dukej modeli i ri i flokëve dhe njerëzit me të drejtë u konfuzuan. 

Në foton tashmë të fshirë, reperi shfaqej me flokë shumë më të gjatë nga ç'jemi mësuar ta shohim zakonisht dhe baluke të kthyera mënjanë. 

Eshtë pikërisht ai model flokësh nga i cili djemtë kanë hequr dorë prej shumë kohësh. Njerëzit janë gati gati të shokuar dhe kanë dyshime nëse çfarë po shihim është e vërtet apo thjesht një filter real?

Sidoqoftë, fotot qarkullojnë në internet dhe njerëzit nisën meme-t e para. Disa me shaka thonë se ky model e prishi që tani 2021-in, ndërsa disa të tjerë ngushëllojnë veten duke thënë se është thjesht një foto qesharake për albumin e ri.

Njerëzit e shokuar kërkojnë shpjegime: Çfarë po ndodh

Drake duhet të heqë dorë sa më parë nga këto flokë dhe të kthehet në Drake-un që njohim. Sa më shpejt!

Burimi: Pop Sugar

MOS I HUMBISNI