Celebrity

TikTok sapo gjeti sozinë e Bella Hadid!

Shkruar nga Anabel

4 Janar 2021

TikTok sapo gjeti sozinë e Bella Hadid!

Nuk është hera parë që portrete të ngjashëm me ato të njerëzve të famshëm si Rihanna, Angelina Jolie etj, bëhen viralë në TikTok dhe rrjete të tjera sociale.

Mesa duket, radhën e ka "sozia" e Bella Hadid, Alexia Kadri, e cila 38 mijë ndjekës, mbi 1 milion pëlqime dhe qindra komentues që e krahasojnë me modelen.

Kjo është Alexia:

TikTok sapo gjeti sozinë e Bella Hadid!

Ndërsa kjo është Hadid:

TikTok sapo gjeti sozinë e Bella Hadid!

Nëse nuk jeni të bindur ende për ngjashmërinë:

@alexiaalexiaalexiaalexia

tried to do bellas eyeshadoë but failed so put some eyeliner on to make me feel a bit better about it lol ##fyp

? ëho's That ëhat's That - Niko B
Poll

MOS I HUMBISNI