Instagramming

Almeda Abazi zbulon gjininë e bebit

Shkruar nga Anabel

15 Dhjetor 2020

Almeda Abazi zbulon gjininë e bebit

Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj, Tolgahan, janë në pritje të fëmijës së dytë dhe pas bërjes publike të shtatzënisë në fund të nëntorit, çifti zbuloi edhe gjininë e bebit.

Përmes një videoje të postuar në Instagram, ata shihen teksa hapin një pako, brenda të cilës gjendet një trupore për bebe në ngjyrë të kuqe. “Të bekuar,” shkruan ajo. "Është vajzë" lexohet në video.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Almeda Sayisman (@almeda92)

Almeda dhe Tolgahan janë prindër të Efehan, i ardhur në jetë në maj të vitit 2019. 

Almeda Abazi zbulon gjininë e bebit

MOS I HUMBISNI