Thonjtë

Ngjyra e pazakontë për thonjtë bëhet trend në Instagram

Shkruar nga Anabel

15 Dhjetor 2020

Ngjyra e pazakontë për thonjtë bëhet trend në Instagram

Duket se e kuqja, jeshilja dhe xixat nuk janë të preferuarat e vetme për sezonin festiv, pasi ka të ngjarë që një tjetër trend të mbizotërojë, të paktën për momentin. Bëhet fjalë për manikyrin e kadifenjtë – nuanca të njohura si velvet.

Duke qenë se veshjet prej kadifeje janë përgjithësisht me push të dendur, të butë dhe të shnditshëm, janë perfekte për sezonin e ftohtë. Pikërisht nga ky detaj u frymëzua edhe trendi i radhës në Instagram.

Ngjyrat më të preferuara janë nuancat e arta, tonet gri dhe jeshilja.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by EPOCH Nail Bar & Beauty Lounge (@epochnailbar)

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Raphae?lle Desbiens (@lafille_studio)

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by AMY LE • LA NAIL ARTIST (@amyle.nails)

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by AMY LE • LA NAIL ARTIST (@amyle.nails)

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ???????? ??? (@califreenails)

Burimi: InStyle

MOS I HUMBISNI