Celebrity

Bella Hadid ndryshoi tërësisht flokët dhe njerëzit thonë se tani i ngjan aktores

Shkruar nga Anabel

10 Dhjetor 2020

Bella Hadid ndryshoi tërësisht flokët dhe njerëzit

Bella Hadid duket tërësisht ndryshe me flokët e reja. Me flokë të shkurtër dhe bjondë, Hadid vendosi për prerjen “Pixie”, që prej pak ditësh e pamë edhe te Demi Lovato.

Sidoqoftë, modeli i ri i Bellës, ndryshe nga Demi, sipas Glamour, është paruke.

Pas videos, shume njerëz thanë se Bella tani duket si motra e Jennifer Lawrence dhe revista Glamour e aprovoi ngjashmërinë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Bella ? (@bellahadid)

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Bella ? (@bellahadid)

Sidomos me Jennifer Lawrence në vitin 2013, ku edhe prerja e flokëve është e ngjashme.

Bella Hadid ndryshoi tërësisht flokët dhe njerëzit

Nuk është hera e parë që Bella eksperimenton me flokët, edhe pse ndryshimet drastike i kemi parë rrallë.

Poll

MOS I HUMBISNI