Celebrity

Vajza e Steve Jobs mund të jetë, shumë shpejt, modelja juaj e preferuar!

Shkruar nga Anabel

8 Dhjetor 2020

Vajza e Steve Jobs mund të jetë, shumë shpejt, modelja juaj e

Eve Jobs, e bija e krijuesit të “Apple”, Steve Jobs, po e përfundon 2020-ën me sukses.

22-vjeçarja është bërë së fundmi, pjesë e fushatës së saj të parë të modelingut, me markën “Glossier”, në koleksionin e festave të fundvitit.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Eve Jobs (@evecjobs)

Sidoqoftë, veç të qenit modele, Eve ka dhe një talent tjetër: Fotografinë.

Ajo i shkrep vetë fotot e saj dhe ka një koleksion me foto artistike në profil.

Vitin e ardhshëm, pritet ta shohim në fushata të tjera.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Eve Jobs (@evecjobs)

Burimi: In Style