Celebrity

Pëmbledhje e raportit Rihanna – A$AP Rocky, të dy miq prej vitesh

Shkruar nga Anabel

3 Dhjetor 2020

Pëmbledhje e raportit Rihanna – A$AP Rocky, të dy miq prej

2012: Rihanna dhe A$AP Rocky bashkëpunojnë në këngën “Cockiness (Love It), një këngë për dominancën e Rihanna-s në marrëdhënien seksuale.

Pas kësaj, realizuan edhe një performancë të zjarrtë në MTV video Music Awards.

2013: A$AP Rocky u bë pjesë e turit botëror të Rihanna-s, Diamonds World Tour.

Pëmbledhje e raportit Rihanna – A$AP Rocky, të dy miq prej

2017: Rihanna u lidh me miliarderin Hassan Jameel, ndërsa A$AP Rocky thuhej se ishte në një lidhje romantike me Kendall Jenner.

Pëmbledhje e raportit Rihanna – A$AP Rocky, të dy miq prej

Qershor, 2018: Të dy u shfaqën bashkë në sfilatën e Louis Vuitton në Javën e Modës në Paris.

Pëmbledhje e raportit Rihanna – A$AP Rocky, të dy miq prej

Shtator, 2018: Rihanna ftoi A$AP Rocky në Diamond Ball, një shfaqje për të mbledhur fonde për fondacionin e saj Clara Lionel.

Pëmbledhje e raportit Rihanna – A$AP Rocky, të dy miq prej

Shtator, 2019: Sërish, A$AP Rocky ishte në Diamond Ball.

Pëmbledhje e raportit Rihanna – A$AP Rocky, të dy miq prej

Dhjetor, 2019: Të dy u shfaqën në British Fashion Awards.

Pëmbledhje e raportit Rihanna – A$AP Rocky, të dy miq prej

Janar, 2020: Rihanna dhe ish-i dashuri Hassan Jameel i dhanë fund lidhjes për shkak të mospërputhjeve dhe faktit që jetonin në vende të ndryshme.

Pëmbledhje e raportit Rihanna – A$AP Rocky, të dy miq prej

Gusht, 2020: Riri dhe A$AP Rocky bashkëpunuan me Vogue dhe GQ për të promovuar linjën e produkteve të kujdesit të lëkurës të Fenty Skin si edhe për të folur për temën e kujdesit të lëkurës.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by FENTY SKIN (@fentyskin)

Dhjetor, 2020: Rihanna dhe A$AP Rocky me gjasë janë në një lidhje, sipas raportimeve të Page Six dhe People. Kujtojmë se reperi më parë ka mohuar zërat për ndjenja romantike mes tyre, duke thënë: “Unë madje as nuk e shoh në atë mënyrë. Ajo është seksi, por kaq.”

MOS I HUMBISNI