Style Tips

Besojeni ose jo, 2021-i do të jetë viti i këpucëve më 'të urryera'

Shkruar nga Anabel

2 Dhjetor 2020

Besojeni ose jo, 2021-i do të jetë viti i këpucëve më

Përveç të tjerave, moda ka fuqinë ta shndërrojë një trend nga të shëmtuar në "cool" brenda natës! Sigurisht që ju kujtohen crocs-at e shumë komentuara si qesharake apo të shëmtuara. Në 2021-in do t'i shihni kudo dhe ndoshta me sy tjetër! 

Besojeni ose jo, 2021-i do të jetë viti i këpucëve më

Blogeret krejt papritur kanë nisur të kombinojnë këtë lloj këpucësh me xhaketa të plota,  fustane apo edhe pulovra, pa u menduar gjatë nëse duken qesharake me veshjen apo jo.

Besojeni ose jo, 2021-i do të jetë viti i këpucëve më

Në fakt, siç mund ta shihni dhe nga fotot, veshja duket super stil ndonëse ngjyrat janë goxha të guximshme.

Besojeni ose jo, 2021-i do të jetë viti i këpucëve më

Nëse deri sot i kishit menduar si "sandale perfekte" për në plazh, filloni t'i shihni ndryshe. Në 2021-in do të shëtisim kështu rrugëve të qytetit! 

Besojeni ose jo, 2021-i do të jetë viti i këpucëve më

Burimi: Who What Wear

Bëhu pjesë e shorteut Coca-Cola

Fito çdo javë një Smart TV.

Ad by Mediadesk.al

MOS I HUMBISNI