Instagramming

Almeda Abazi, nënë për herë të dytë!

Shkruar nga Anabel

25 Nëntor 2020

Almeda Abazi, nënë për herë të dytë!

Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj, Tolgahan presin të bëhen prindër për herë të dytë! Lajmin e dha vetë Almeda përmes një postimi në llogarinë e saj të Instagram-it.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Almeda Sayisman (@almeda92)

"Bebi numër 2 është rrugës. Mezi po të presim të vish i vogli ynë!"- shkruan Abazi në fotot ku shfaqet krah Tolga-s me barkun e rrumbullakosur.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Almeda Sayisman (@almeda92)

Çifti ka zgjedhur të mos e zbulojë gjininë e bebit. Almeda është nënë e Efehan, i ardhur në jetë në maj të 2019-ës. 

 

MOS I HUMBISNI