Thonjtë

Çfarë manikyri duhet të përdorni tani, sipas shenjës së horoskopit

Shkruar nga Anabel

24 Nëntor 2020

Çfarë manikyri duhet të përdorni tani, sipas shenjës

Linda Goodman i përshkruan Shigjetarët si njerëz të papërtuar, të cilët urrejnë të qëndrojnë ulur dhe nuk ka ndalesa apo hezitime për të. Po ç’lidhje ka kjo me thonjtë?

Sigurisht që ka. Sezoni i Shigjetarit duket sikur sjell një periudhë optimiste, aventureske dhe guximtare. Prandaj duhet të largoheni paksa nga ngjyrat e mërzitshme, për t’i dhënë më shumë dritë duarve tuaja.

Dashi

Çfarë manikyri duhet të përdorni tani, sipas shenjës

Demi

Çfarë manikyri duhet të përdorni tani, sipas shenjës

Çfarë manikyri duhet të përdorni tani, sipas shenjës

Binjakët

Çfarë manikyri duhet të përdorni tani, sipas shenjës

Gaforrja

Çfarë manikyri duhet të përdorni tani, sipas shenjës

Luani

Çfarë manikyri duhet të përdorni tani, sipas shenjës

Virgjëresha

Çfarë manikyri duhet të përdorni tani, sipas shenjës

Peshorja

Çfarë manikyri duhet të përdorni tani, sipas shenjës

Akrepi

Çfarë manikyri duhet të përdorni tani, sipas shenjës

Shigjetari

Çfarë manikyri duhet të përdorni tani, sipas shenjës

Çfarë manikyri duhet të përdorni tani, sipas shenjës

Bricjapi

Çfarë manikyri duhet të përdorni tani, sipas shenjës

Ujori

Çfarë manikyri duhet të përdorni tani, sipas shenjës

Peshqit

Çfarë manikyri duhet të përdorni tani, sipas shenjës

 

MOS I HUMBISNI