Instagramming

Klea Huta tregon si i humbi kilogramët e shtatzënisë një muaj pas lindjes

Shkruar nga Anabel

7 Nëntor 2020

Klea Huta tregon si i humbi kilogramët e shtatzënisë një

Në një nga Q&A të Instagram-it, Klea Huta tregon se si “ia doli të ishte në formë pas lindjes”, në një nga pyetjet që ndjekësit i bënë.

Ajo tha se “është dhe gjenetike, por asgjë e jashtëzakonshme”.

“Prej disa komplikacioneve pas lindjes, m’u desh të hiqja dorë nga buka. Kam ngënë vetëm supë, gjellë dhe lëngje të shtrydhura. Në muajin e parë humba 16 kilogramë, nga 19 kilogramë që mora gjithsej gjatë lindjes.”

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Klea Huta • A?lα • (@kleahuta) on

Klea Huta u nënë për herë të parë në 4 qershor të këtij viti.

Ajo dhe Elgit Doda janë prindër të një djali, të quajtur Krid.

 

MOS I HUMBISNI