Shopping now!

Trende që nuk ikin me kohën: 6 modele këpucësh që do jenë IN edhe pas shumë vitesh!

Shkruar nga Anabel

2 Nëntor 2020

Trende që nuk ikin me kohën: 6 modele këpucësh që do

Çizmet dhe këpucët me gjatësi deri të kyçi janë një gjë e sigurt çdo dimër. Për më tepër, 6 modele specifike mbeten gjithnjë në modë, edhe me kalimin e kohës.

Sidoqoftë, 2020-a nuk është si çdo vit. Me pandeminë, për shumë njerëz kanë ardhur edhe lëkundje apo paqëndrueshmëri, përsa i përket të ardhurave. Prandaj, nëse vendosni për një blerje këtë vit, duhet të jetë një investim që në një kohë afatgjatë do t’ja vlejë vërtet.

Për këtë, ju tregojmë 6 modelet më të pakoha të çizmeve dhe këpucëve me gjatësi deri te kyçi i këmbës dhe ju mund të zgjidhni të preferuarat mes tyre:

- Ngjyra e bardhë dhe nuancat e saj

Trende që nuk ikin me kohën: 6 modele këpucësh që do
Charles & Keith
Trende që nuk ikin me kohën: 6 modele këpucësh që do
Bottega Veneta
Trende që nuk ikin me kohën: 6 modele këpucësh që do
Jil Sander
Trende që nuk ikin me kohën: 6 modele këpucësh që do
Proenza Schouler

- Efekti “croc” (Si lëkurë krokodili)

Trende që nuk ikin me kohën: 6 modele këpucësh që do
& Other Stories
Trende që nuk ikin me kohën: 6 modele këpucësh që do
Alexander McQueen
Trende që nuk ikin me kohën: 6 modele këpucësh që do
Dries Van Noten
Trende që nuk ikin me kohën: 6 modele këpucësh që do
Staud

- Këpucët me platformë

Trende që nuk ikin me kohën: 6 modele këpucësh që do
Rick Owens
Trende që nuk ikin me kohën: 6 modele këpucësh që do
Bottega Veneta
Trende që nuk ikin me kohën: 6 modele këpucësh që do
Arket
Trende që nuk ikin me kohën: 6 modele këpucësh që do
Mango

- Modelet me lidhëse

Trende që nuk ikin me kohën: 6 modele këpucësh që do
& Other Stories
Trende që nuk ikin me kohën: 6 modele këpucësh që do
Gianvito Rossi
Trende që nuk ikin me kohën: 6 modele këpucësh që do
Legres
Trende që nuk ikin me kohën: 6 modele këpucësh që do
Proenza Schouler
Trende që nuk ikin me kohën: 6 modele këpucësh që do
Saint Laurent

- Çizmet kamosh (suede)

Trende që nuk ikin me kohën: 6 modele këpucësh që do
Mango
Trende që nuk ikin me kohën: 6 modele këpucësh që do
Isabel Marant
Trende që nuk ikin me kohën: 6 modele këpucësh që do
Khaite

- Maja katrore

Trende që nuk ikin me kohën: 6 modele këpucësh që do
Topshop
Trende që nuk ikin me kohën: 6 modele këpucësh që do
Acne Studios
Trende që nuk ikin me kohën: 6 modele këpucësh që do
By Far
Trende që nuk ikin me kohën: 6 modele këpucësh që do
Mango

Burimi: Who What Wear